Race Of Champions

Race Of Champions 1.0.3

Wyścigi mistrzów w oryginalnej formule na Android

Zalety

  • Oryginalny sposób rozgrywki: pojedynki jeden na jeden
  • Różne opcje sterowania
  • Ciekawa formuła wyścigów
  • Wciąga

Wady

  • Bardzo powolne pobieranie zawartości gry

Bardzo dobry
8

Race Of Champions to darmowe wyścigi na Android. Bierzmy udział w wyścigach mistrzów, rozgrywanych w formie pojedynków jeden na jeden. Ścigamy się na równoległych torach bok siebie. Jeśli szukasz oryginalnych wyścigów na Android, to Race Of Champions z pewnością Cię nie zawiedzie.

Race Of Champions to oryginalna formuła wyścigowa, rozgrywana raz do roku, zwykle na jakimś dużym stadionie. Biorą w niej udział mistrzowie serii wyścigowych i rajdowych. Race Of Champions na Android jest oficjalną grą tychże mistrzostw. Jako, że każdego roku formuła wyścigów ROC może wyglądać trochę inaczej, gra nie jest wierną kopią tego widowiska, ale zachowuje cały urok Race Of Champions.

Race Of Champions na Androida zawiera trzy tryby gry: mistrzostwa, gra na czas i pojedynek. Oryginalność wyścigów Race Of Champions polega na tym, że rozgrywają się one na specjalnie zbudowanym torze, który ma dwie równoległe jezdnie. Zawodnicy jadą obok siebie, ale nie mogą się zderzyć ze sobą. To rzadki obrazek na wyścigowej mapie świata, z tego powodu gra jest oryginalniejsza i ciekawsza.

ROC na Android daje nam możliwość poprowadzenia pojazdów takich jak KTM X-Bow, VW Scirocco, RX-150, Solution F Prototype, ROC Car, VW Polo R oraz Skoda Fabia S2000. Ścigamy się na rzeczywistych torach z poprzednich edycji Race Of Champions: Londyn, Paryż, Düsseldorf, Gran Canaria i Barcelona.

Race Of Champions nie jest najlepszą grą wyścigową jaką świat widział, ale oryginalność formuły wyścigowej ROC sprawia, że gra wciąga i daje sporo radości z wygrywania indywidualnych pojedynków.

Race Of Champions

Download

Race Of Champions 1.0.3

Opinie użytkowników o Race Of Champions